דף הבית | אודות | מתן שירות לנגרות |  ריהוט נגרי | צור קשר

אודות

יעקובי – עיצוב תכנון וייצור בעץ בהתאמה אישית

כבר אין צורך להתפשר על עיצוב תעשייתי וחומרים זולים! אנו ביעקובי - עיצוב, תכנון וייצור בעץ, מציעים לכם שילוב מנצח - עיצוב רהיטים מידי נגר אמן, (מקצוע שלא חלף מן העולם), יחד עם החומרים האיכותיים והייחודיים ביותר, טכנולוגיות מהמתקדמות בתחום והטרנדים הכי חמים בעולם הרהיטים.

דור שלישי של נגרים

ניסיוננו הרב מאפשר לנו לבצע עבודות עץ מגוונות ובהתאם לכך אנו מתמחים בעבודה עם כל סוגי העצים ואף בעבודות מרוכבות המשלבות חומרים נוספים פרט לעץ ביניהן, זכוכית, מתכות מסוגים שונים פלסטיק ועוד, והכל, על מנת לתת לכם מגוון פתרונות איכותיים. בנוסף, ביעקובי אנחנו לא מתפשרים, על איכות החומרים, על רמת הגימור, על דיוק בעיצוב ועל עבודות צבע ברמה הגבוה ביותר.

למה אנחנו

אם בעבר עיצוב רהיטי עץ נעשה מתוך מלאכת מחשבת ועבודת יד של נגר אמן, כיום, בעולם המודרני, רוב הרהיטים מגיעים ישירות מפס ייצור ובעלי מראה תעשייתי. ביעקובי הדגש הוא על הצרכים הייחודיים שלכם ולכן, שמנו לנו למטרה לספק לכם רהיטים בהתאמה אישית, בהסתמך על הצרכים וסגנון העיצוב המועדף עליכם, מה שיבטיח שכל רהיט מתוצרתנו ישתלב בצורה הטובה ביותר בבית שלכם.

כל העבודות שלנו מתבצעות תוך הקפדה על -

שימוש בחומרים ירוקים.

גימור בדיוק מרבי.

איכות עבודה גבוהה.

עבודה עם מיטב החומרים.

עמידה בלוחות זמנים.

יחס אישי מרגע הפנייה ועד סיום הפרויקט.

 והכל לטובת עיצוב רהיטים ייחודיים המותאמים עבורכם.חולמים על רהיטי עץ בדגם ייחודי שלא הצלחתם למצוא בשום מקום אחר? פנו כעת ליעקובי – עיצוב, תכנון וייצור בעץ בטלפון 050-6791661 ותוכלו להגשים את החלום!

טואול - בניית אתרים באינטרנט