דף הבית | אודות | מתן שירות לנגרות |  ריהוט נגרי | צור קשר

ארונות וחדרי שינה, חדרי ילדים

עיצוב נכון אינו כולל רק סגנון אלא גם פונקציונליות, במיוחד כשמדובר בעיצוב ארונות וחדרי שינה, חדרי ילדים, עיצוב הדורש תכנון נכון של החלל. על מנת להעניק לכם מגוון פתרונות עיצוב איכותיים, ביעקובי – עיצוב, תכנון וייצור בעץ, עיצוב הרהיטים מתבצע על ידי הנדסאי אדריכלות שהנו גם נגר אמן וגם מעצב.

עיצוב חדר השינה הנו אמנות

בשונה מרהיטי מדף, הרהיטים שלנו מיוצרים בהתאמה אישית ולכן עיצוב ארונות וחדרי שינה, חדרי ילדים יתבצע בהתאם לצרכים שלכם. כאשר מדובר בחדרי הבית השונים, העצוב צריך להיות אסתטי ובד בבד, לספק פתרונות אחסון מרובים. היתרון בעבודה עם נגר אמן היא שהוא יכול לתכנן את הרהיטים החל מהשלב ראשון כדי שיתאימו למידותיו של החלל כמו כפפה לכף יד ואף לשלב בעיצוב אלמנטים ייחודים.

יעקובי – ארונות וחדרי שינה, חדרי ילדים באיכות ובאחריות

ביעקובי כל עבודות העץ השונות נעשות תוך הקפדה על סטנדרטים בלתי מתפשרים, על איכות החומרים, על רמת דיוק גבוהה ועל גימורים מפורטים. ניסיוננו רב השנים הוביל אותנו להתמחות בעיצוב רהיטים וכדי לספק לכם את המוצר הטוב ביותר, אנו נלווה אתכם בכל שלב החל משלב התכנון וכלה בשלבי ההתקנה האחרונים.

לפרטים נוספים אודות ארונות וחדרי שינה, חדרי ילדים מבית היוצר של יעקובי, פנו אלינו בטלפון 050-6791661 עוד היום ותוכלו לקבל בדיוק את הריהוט האיכותי והמותאם עליו אתם חולמים.

 


טואול - בניית אתרים באינטרנט