דף הבית | אודות | מתן שירות לנגרות |  ריהוט נגרי | צור קשר

חדרי אמבט


הרשו לנו לחשוף בפניכם סוד קטן אך משמעותי: תכנון נכון של חלל האמבטיה ושימוש נכון בחומרים יכול לשוות גם לחדר האמבטיה הזניח ביותר מראה מעוצב ויוקרתי ולהעניק את התחושה המרגיעה והמפנקת שמתאימה לחלל האמבטיה שלכם בצורה טבעית. לכן, כשמדובר בעיצוב חדרי אמבטיה מומלץ לבחור בנגר אמן, שיתאים את הריהוט לחלל באופן אישי.

חדרי אמבטיה בהתאמה אישית


חנויות עיצוב שונות מציעות לכם יחידות ריהוט מוכנות, וכל שעליכם לעשות הוא לקנות, להרכיב ולהציב. אולם בפועל, קניית רהיטי מדף אינה מבטיחה התאמה ודאית של מאת האחוזים, בהשוואה לריהוט אמבטיה שמעוצב באופן אישי. ביעקובי – עיצוב, תכנון וייצור בעץ, אנו מציעים לכם מבחר רב של רהיטים לחדרי אמבטיה, שלא תמצאו על אף מדף, היות והם מעוצבים במיוחד עבורכם, החל מהשלב הראשוני.

יעקובי - הראשונים בעץ


על מנת לספק לכם עיצוב רהיטים ברמה הגבוהה ביותר, אנו ביעקובי מתגאים בפעילות רבת שנים כדור שלישי למשפחת נגרים. ובהתאם לכך אנו עובדים רק עם מיטב החומרים הירוקים ועם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. כל הרהיטים שלנו מיוצרים על ידי נגר אמן וגם מעצב, שהנו הנדסאי אדריכלות, וזאת כדי שנוכל להתאים כל רהיט לצרכים שלכם באופן אישי ולעמוד בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

מחפשים רהיטים יפהפיים שיתאימו בדיוק לחדר האמבטיה שלכם? פנו בטלפון 050-6791661 לצוות המקצועי שלנו המתמחה בהתאמת הרהיטים הנכונים עבורכם, ויחד נעצב את האמבטיה שלכם באופן אישי!

טואול - בניית אתרים באינטרנט